Auto Serwis Szymecki  - mechanika pojazdów, klimatyzacja, elektromechanika, diagnostyka
Wszystko czego potrzebuje Twoje auto!

tel. 32 235 15 28

Profesjonalne naprawy mechaniczne

Jeśli mechanika w Twoim samochodzie sprawia problemy, to fachowcy z Auto Serwis Szymecki chętnie podejmą się wyzwania i doprowadzą Twój samochód do pełnej sprawności – z wykorzystanej najnowocześniejszej techniki diagnostycznej i oryginalnych części zamiennych.

  • Części zamienne o jakości wyposażenia oryginalnego OEM
  • Najnowocześniejsza technika diagnostyczna
  • Wykwalifikowany personel i dostęp do instrukcji napraw

Rozwiązanie problemów związanych z mechaniką

Jeśli podzespoły mechaniczne w Twoim samochodzie sprawiają problemy, to możesz polegać na naszych profesjonalnie przeszkolonych fachowcach, którzy usprawnią i wykonają serwisowanie wszystkich zespołów pojazdu – od układu wydechowego aż po rozrząd. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykorzystaniu najnowszego wyposażenia diagnostycznego i dostępowi do instrukcji napraw, wszelkie naprawy są szybkie i profesjonalne. Auto Serwis Szymecki przy każdej naprawie wykorzystuje części o jakości wyposażenia oryginalnego.

Ekspercka wiedza – od hamulców aż po układ wydechowy

Układ wydechowy to jeden z najważniejszych układów mechanicznych w pojeździe. Jeśli środkowy lub końcowy tłumik jest uszkodzony, to spalanie wzrośnie, a silnik będzie pracował hałaśliwie. Układ wydechowy jest poddawany wibracjom i stałemu narażeniu na wpływ otoczenia i korozję od soli na drogach i wysokich temperatur. Może to doprowadzić do uszkodzenia rur, powstania dziur lub zerwania zaczepów mocujących wydech. Fachowcy z Auto Serwis Szymecki wykonują naprawy układów wydechowych. W trakcie obsługi zadbamy o odpowiednie zamocowanie wydechu, dzięki czemu nie będzie on uderzał o karoserię.

Zużyte amortyzatory – niedocenione ryzyko

Statystyki mówią za siebie – miliony samochodów na drogach mają niesprawne amortyzatory. 50% wypadków w Niemczech jest związana ze złym stanem amortyzatorów, które są starsze niż 10 lat lub mają przebieg większy niż 150 000 km. Poważne usterki występują w 9,3% samochodów w wieku 3 lat. Zużyte amortyzatory mogą zwiększyć drogę hamowania o 20% i drastycznie zwiększyć zużycie opon. Niesprawne amortyzatory to też gorsza przyczepność i niestabilne prowadzenie na zakrętach. Dlatego zalecamy regularnie kontrolować stan amortyzatorów. Wszystko dla bezpieczeństwa.

Nasza rada

 

Uwaga – ryzyko wypadku! Czy wiesz, że układy bezpieczeństwa jazdy takie jak ABS, DSC lub ESP nie działają prawidłowo przy zużytych amortyzatorach? Droga hamowania jest dużo dłuższa dla samochodu z niedziałającym ABS. Dlatego zalecamy regularne kontrolowanie stanu amortyzatorów przez fachowców – dla Twojego bezpieczeństwa.