Auto Serwis Szymecki - mechanika pojazdów, klimatyzacja, elektromechanika, diagnostyka
Wszystko czego potrzebuje Twoje auto!

tel. 32 235 15 28

Profesjonalny przegląd w okresie gwarancji

Przeprowadzamy profesjonalne przeglądy i obsługę samochodów realizowaną bez utraty gwarancji producenta pojazdu – również dla nowych samochodów.

 • Wszystkie modele samochodów, w każdym wieku
 • Zachowanie gwarancji producenta pojazdu
 • Odnotowanie prac w książce serwisowej pojazdu

Pełna obsługa Twojego samochodu

Przeglądy techniczne w Auto Serwis Szymecki są zawsze przeprowadzane zgodnie ze specyfikacjami producenta pojazdu. Nasi fachowcy dokładnie przyglądają się pracy każdego komponentu i kontrolują w pełnym zakresie systemy bezpieczeństwa jazdy – od silnika aż po elektronikę i hamulce. Jeśli sobie życzysz, to zostanie wymieniony też filtr z olejem, uzupełnione płyny eksploatacyjne a także wymienione zużyte części – na oryginalne części zamienne o najwyższej jakości. Gwarantuje to nie tylko utrzymanie sprawności pojazdu, ale i zachowanie gwarancji jego producenta.

Dlaczego przegląd jest istotny?

Szczęśliwie, liczba ofiar śmiertelnych wypadków drogowych maleje, ale 25% pojazdów poruszających się po drodze posiada poważne usterki. Dokładny przegląd jest zawsze w cenie – niezależnie od tego, czy zamierzasz użytkować samochód przez dłuższy czas, czy zadbać o wysoką wartość przy odsprzedaży. Podstawowy test lub przegląd w Auto Serwis Szymecki to gwarancja lepszej i bezpieczniejszej jazdy.

Serwisowanie nowych samochodów - alternatywa dla ASO

Czy myślisz, że samochód musi być serwisowany w autoryzowanym serwisie producenta pojazdu, aby nie utracić gwarancji? Jeśli tak, to możemy Ciebie zapewnić, że każdy wykwalifikowany warsztat może wykonać tę pracę bez utraty gwarancji producenta. Więc jeśli Twój samochód jest serwisowany w Auto Serwis Szymecki, to nie tylko zachowujesz pełną gwarancję, ale też możesz skorzystać z naszej nieodpłatnej gwarancji mobilności. Ta usługa to część koncepcji zapewniania jakości, zachęcająca nasz personel do jeszcze większej staranności. W końcu chodzi o Twoje bezpieczeństwo.

 

Profesjonalny przegląd techniczny

Jeśli samochód ma wkrótce przejść przegląd okresowy wraz z kontrolą czystości spalin, możemy go odpowiednio przygotować. Gruntowny przegląd pojazdu umożliwia wcześniejsze wyeliminowanie wszystkich możliwych usterek.

 • Przegląd wraz z kontrolą czystości spalin
 • Możliwość wydruku protokołów pomiarowych

Przeglądy okresowe

Przeglądy techniczne i kontrola emisji zanieczyszczeń są wykonywane w Bosch Car Service przez cały rok. Zgodnie z wymogami prawa pojazd musi co roku przejść przegląd w stacji kontroli pojazdów. Kontrolowane jest m. in. ustawienie świateł i skuteczność hamulców. Pojazd powinien też spełniać wymogi odnośnie emisji szkodliwych składników spalin. Przed obowiązkowym przeglądem okresowym samochód powinien przejść gruntowny test przeprowadzony przez fachowców.

Test podstawowy dla większego bezpieczeństwa

Na początek dobra wiadomość: liczba ofiar śmiertelnych wypadków drogowych stale maleje. Zła wiadomość jest taka, że 20% samochodów na drodze posiada poważne usterki. Niedrogi, podstawowy test Bosch Car Service potwierdza ża samochód będzie bezpieczny w ruchu drogowym. Pozwoli to nie tylko uniknąć wypadku, ale i oszczędzi mandatów i kosztownych napraw. Należy zawsze zwracać uwagę na regularne serwisowanie samochodu – fachowcy z Bosch Car Service wskażą, gdzie mogą tkwić zagrożenia.

Prosta droga do przejścia przeglądu

Serwisy samochodowe Bosch Car Service przeprowadzają przegląd pojazdu z uwzględnieniem znajomości przepisów prawa. Do kontroli stanu technicznego pojazdu wykorzystywany jest najnowocześniejsze wyposażenie warsztatowe firmy Bosch. Na koniec testu otrzymasz protokoły pomiarowe z informacją o wykonanych pracach.

Nasza rada

Przeglądy okresowe są wykonywane dla nowych samochodów po pierwszych 3 latach od daty pierwszej rejestracji, kolejny po 2 latach, a później co rok Aby bezproblemowo uzyskać przedłużenie ważności badań technicznych, zalecamy regularnie odwiedzać Bosch Car Service, gdzie nasi fachowcy przyjrzą się światłom i hamulcom w Twoim samochodzie. 

 

 Bosch Car Service: Przegląd w 10 punktach

Jeżeli chcesz czuć się bezpieczniej, pozwól nam gruntownie sprawdzić Twój samochód – szybko, dokładnie i za rozsądne pieniądze. Wszystko dla bezpieczniejszej jazdy.

 • Dla wszystkich marek i modeli, w każdym wieku
 • Najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne
 • Oryginalne części zamienne o jakości wyposażenia fabrycznego 

Regularna kontrola dla bezpiecznej i niezawodnej jazdy

Rutynowa kontrola zawsze ma sens - niezależnie czy zamierzasz dalej użytkować samochód, czy też chcesz zapewnić dobry stan techniczny w momencie nadchodzącej odsprzedaży. Przegląd w 10 punktach samochodu w Auto Serwis Szymecki gwarantuje bezpieczną jazdę i sprawia, że Twój samochód jest zawsze idealnie przygotowany do codziennego użytku. Wykorzystujemy najnowszy sprzęt diagnostyczny do kompleksowej kontroli, co pozwala zlokalizować i naprawić ewentualne usterki. Zmniejsza to ryzyko wypadków, a także zwiększa bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego i pozwala uniknąć irytujących awarii.

10 punktów dla Twojego bezpieczeństwa

Przegląd w 10 punktach w Auto Serwis Szymecki zapewnia Ci bezpieczną jazdę każdego dnia w roku, niezależnie od pogody. Poniższe podzespoły są sprawdzane przez naszych fachowców:

 • Systemy elektroniczne
 • Opony
 • Światła
 • Podwozie
 • Klakson
 • Hamulce (kontrola wzrokowa)
 • Wycieraczki
 • Akumulator (kontrola wzrokowa)
 • Płyny eksploatacyjne
 • Klimatyzacja